Sponzoři

Dobré výsledky, jsou především odměnou za tvrdou práci. Podmínky pro ni vytváří kromě rodinného zázemí kvalitní tréninkové prostředí a s ním související materiál.  Na něj se mohu za každých okolností spolehnout…prostě, sedí mi 🙂

Poděkování patří i dalším, neméně důležitým partnerům, díky jejichž podpoře se mohu účastnit vrcholných světových akcí.

Základ každé výbavy bikera, BMX ridera nevyjímaje, je kolo. Předpokladem kvalitního tréniku na kole a motivací zároveň je široké spektrum možností výběru tréninkových prostředků i prostředí. Ve své přípravě na závody používám celkem 4 druhy kol: silniční, XC-hardtail,  Enduro, a hlavně bikrosové kolo. Všechna kola jsou české značky PELL’S.

RL  bikeframe


Pokud mé výsledky pokulhávají, rozhodně to není kvůli špatnému obutí. Pláště a duše Rubena mi sedí jak ulité. Jelikož kola jsou důležitými segmenty, zaměřili jsme se v dlouholeté spolupráci s firmou Rubena na optimalizaci jejich jízdních vlastností.

V Supercrossu je důležitá přilnavost a nízký valivý odpor, podobně jako ve vývoji XC plášťů, na němž se podílel Jaroslav Kulhavý sáhla Rubena po zkušených jezdcích. Lukáš Tamme byl tím mozkem a já mohla, díky spojení obou segmentů, poznat naplno sílu každého šlápnutí prostřednictvím unikátní série plášťů označené „London 2012„.


Mitas

 

 

foto: Ondřej Landa

foto: Ondřej Landa

BMX a především závody v Supercrossu jspou pro svou rychlost, skoky a náročnost na technickou vyspělost jezdce označovány jako extrémní disciplíny. Vysoké nároky jsou kladeny nejen na rám, ale i na nejtenčí segmenty kola. Pevnost a flexibilita, nízká hmotnost a aerodynamika. Podobně jako jiní špičkoví jezdci různých cyklistických disciplín mám kola vypletená paprsky SAPIM RACE s Alu koncovkami POLYAX SAPIM vyladěné do týmových barev. Analýzu po závodech, servis kol a přípravu na vrcholné závody, kterými mám nabitý závodní kalendář,  mi dlouhodobě zabezpečuje Kastar servis centrum, kde se o kola nejen dobře postarají, ale dokáží i najít optimální dodavatele materiálu.

Argentina 2013, foto: Petr Labounek

Argentina 2013, foto: Petr Labounek

Ve svém rodném městě trávím dny odpočinku a lehkého tréninku na dráze, kde jsem vyrostla. Ráda se sem vracím a všude po závodech i v rozhovorech se ke svému rodnému městu hrdě hlásím.

Výchova rodičů i specifika horských podmínek Jeseníku  mi daly do vínku houževnatost, vytrvalost a bojovného ducha. Jsem proto ráda, že mi rodné město pomáhá prosadit se  mezi elitu podporou, díky níž se jako rodačka z malého města dostanu na velké závody.

Cesta do Argentiny v roce 2016 a další nákladné cesty, kde si mohu vybojovat cenné body do mezinárodního rankingu byly uskutečněny za finančního přispění města Jeseník a Olomouckého kraje.

znak_jesenik kopie znak_olkraj kopie

 

Všem sponzorům děkuji za podporu …

Mitas

Campa Net

Staprom.cz

Město Jesenik
Olomoucky kraj
mavic
aslifestyle
Paul Lange
Magura